IZVĒLIET FOTOGRĀFIJU, KAS PĀRVADĀJIET LAPĀ AR TĀ FOTO
FOTOREPORT NO NOTIKUMA
Partneri
Īstas kāzas, ar gaumīgu ceremoniju, izklaides programmu, dejām, un, protams, izcilām vakariņām. Tikai neaizmirsti, ka tās tomēr ir FAKE Wedding, kas dos iespēju redzēt kāzu pasākumu pakalpojumus ne tikai uz papīra — bet arī darbībā.
Fake Wedding ir lieliska alternatīva jebkurai kāzu izstādei vai konferencei.


Tev būs iespēja redzēt visu darbībā – tieši tā, kā tas notiktu tavā sapņu pasākumā!
Patīk ideja? Mēs zinām! Mēs esam patiešām aizrāvušies ar šo ideju un nevaram sagaidīt tās realizēšanu!!! Fake Wedding by Heaven 67 būs pirmais tāda veida pasākums Eiropā, kam ir potenciāls ļoti drīz kļūt par trendu. Galu galā, tas dod unikālu iespēju kāzu industrijas uzņēmumiem demonstrēt savus pakalpojumus tieši tādā veidā, kā viņi to darītu savu klientu kāzu dienā.

Mēs apstiprinām tikai uzņēmumus, kas atbilst mūsu prasībām, neatkarība no to izmēra.

Rūpīgi izvēlēti uzņēmumi prezentēs savus pakalpojumus tieši tādā veidā, kā to darītu jebkurās īstās kāzās. Kāzu viesiem būs unikāla iespēja redzēt kā ceremoniju vada dažādi laulību reģistrācijas vadītāji (tiem, kas nelaulāsies baznīcā), dažādu vakara vadītāju uzstāšanos, lai redzētu viņu stilu, kā arī iespēja baudīt dažādu kāzu muzikālo grupu uzstāšanos. Katrs viesis sēdēs pie īpaši dekorētā galdiņa — katra galdiņa dekora dizains būs unikāls.
Mēs ticam tam, ka šī ir lieliska iespēja izvēlēties dekorācijas un stilu savām kāzām.

Mēs definēsim koncepta un krāsu vadlīnijas, un dekoratori prezentēs savus darbus tieši tā, kā to darītu īstajās kāzās.
Turklāt, tu varēsi nogaršot un izvēlēties dažādus ēdienus un dzērienus saviem svētkiem!
Izmēģini un uzzini kā varētu izskatīties tieši tavas kāzas!

Tā noteikti būs unikāla un jauna pieredze arī dažādiem kāzu industrijas uzņēmumiem, ar iespēju prezentēt un reklamēt savus pakalpojumus.